Divadelní představení učitelek z MŠ

Pohádka "O veliké řepě" a "O koblížkovi"

12.11.2018 10:44 / Milada Loudová

Ve středu 7. 11. 2018 měla možnost i naše třída zhlédnout ve škole divadelní představení, které si pro nás připravily učitelky s dětmi z naší mateřské školy. Byla to pohádka „O veliké řepě“. V pohádce jsme viděli mnoho kulis, rolí a převleků. Celá pohádka byla tak trochu netradiční, celou dobu byla doprovázena živou hudbou, paní učitelka zpívala a hrála na kytaru. Do děje byly vtaženy i ostatní děti z různých tříd a pomohly dědečkovi řepu vytáhnout. Pohádka pokračovala další pohádkou „O koblížkovi“. Naše třída se náramně bavila, všechny děti byly nenásilnou formou vtaženy do děje. Těšíme se na další společné akce a moc chválíme šikovné učitelky z naší mateřské školy.