Čerti v naší třídě

Tentokrát trochu s předstihem zavítali k nám do třídy v úterý 4. 12. 2018 čerti.

17.12.2018 14:29 / Milada Loudová

Už od rána děti slyšely podivné zvuky na chodbě. Nemohly se na nic soustředit a na učení už vůbec ne. Marně jsme se je snažili uklidnit, že to čerti určitě nejsou, ale že v rámci prací, které nyní ve škole probíhají, cinká na chodbě nádobí, které se musí vystěhovat ze školní kuchyňky. Děti tomu samozřejmě nevěřily a za chvíli se rozrazily dveře a do třídy vběhli čerti. Ale i hodný Milkuláš s andělem. Někdo se bál více, někdo méně. Mikuláš pak těžko v knize hříchů hledal nějaké prohřešky dětí, ale nakonec něco málo u každého našel. Od anděla dostaly děti nějaké sladkosti a tak nakonec byly rády, že si k nám do dřídy čertovská skupina našla cestu.