2018-09-06 Jak jsme byli na dopravním hřišti

O tom, co jsme dělali a co jsme se se učíli na dopravním hřišti.

Na dopravní hřiště jsme šli hned první týden, kdy jsme po prázdninách nastoupili do školy. Bylo hezké počasí, a tak jsme rozbalili veškeré naše znalosti o dopravních pravidlech. Opakovali jsme, jak se chovat na vozovce jako účastníci silničního  provozu. Ani jako chodci jsme nezaháleli a učili jsme se jak správně například přecházet vozovku, abychom neohrozili sebe ani řidiče. Stále víc nás umí jezdit na kole, tak se nám na dopravním hřišti moc líbilo.

karpik