Zlaté a bronzové umístění našich dětí na mezinárodní výtvarné soutěži Kladenská veverka

První a třetí místo pro děti z Červené třídy za kresby ze života včel.

17.6.2022 12:43 / Petra Benešová

Jako každý rok jsme se i letos s dětmi z MŠ zúčastnili Mezinárodní výtvarné, literární a fotografické soutěže Kladenská veverka. Tématem pro tento rok byla zvolena ochrana přírody a životního prostředí, klady a zápory z činností lidí ve vztahu k přírodě. Děti využily nabytých zkušeností a zážitků z projektového dne zaměřeného na péči o včely. Na svých obrázcích ztvárnily včelí roj s královnou na rozkvetlé louce. Technikou byla kresba fixem a malba vodovými barvami. Máme velkou radost z úspěchů Michaely Hudčekové a Teodora Vaice z Červené třídy, kteří se umístili na prvním a třetím místě ve své soutěžní kategorii. Věcné ceny zaslané pořadateli soutěže jsme výhercům předali a společně jsme oslavili úspěch svých kamarádů.