Vyhlášení soutěže O nejkrásněji nazdobený vánoční stromek

Letošní vánoční stromeček se oblékl do modrobílé!

14.1.2020 13:48

Již popáté vyhlásilo město Rakovník soutěž O nejkrásněji nazdobený vánoční stromeček. Do soutěže se zapojila i naše SŠ, ZŠ a MŠ Rakovník s výzdobou laděnou do modrobílé barvy. Do výroby ozdob se zapojily všechny děti i paní učitelky z celé mateřské školy. Slavnostní vyhlášení, které zahájilo vystoupení dětí a paní učitelek z Červené třídy naší MŠ, proběhlo ve čtvrtek 19. 12. 2019 před radnicí. Od pana starosty Luďka Štíbra jsme převzali sladkou odměnu a dárková šek.