Prohlídka ZZS v Roztokách

Už víme, co se schovává v sanitce!

20.5.2019 15:06

V úterý 9. dubna jsme se s dětmi vydali vlakem na výlet do Roztok, kde jsme navštívili místní stanici ZZS. Po příchodu se nás ujali záchranáři Pája a Petr, kteří nám vysvětlili a hlavně ukázali sanitku a její vybavení, které s sebou vozí při výjezdu k pacientovi. Děti měly možnost si prohlédnout nosítka, změřit si EKG, a poté se také podívaly do sanitky. Velmi děkujeme oběma záchranářům Pavlíně a Petrovi za supr prohlídku!