Masopustní veselice

aneb karneval ve školce

24.3.2020 07:16

Oslavu Masopustu zná většina dětí jako veselý průvod vesnicí či městem. Ani my jsme nezaháleli a 27. února jsme tuto lidovou slavnost uspořádali v naší školce. Nejprve náš masopustní průvod prošel s hlasitým  zpěvem a hrou na kytaru celou školu. Všechny žáky a učitelky potěšily sladké koblihy a bonbony. Veselice dále pokračovala v Modré třídě MŠ, kde pro nás paní učitelka Káťa připravila program v podobě různých soutěží, her a disco tanečku. Nakonec proběhlo vyhlášení o nejchutnější koblihu. Tentokrát to bylo opravdu těžké, protože kobližky byly výborné úplně všechny!