Divadelní workshop ve školce

To když přijde na návštěvu kocour, liška a jeden malý opičák…

9.4.2019 08:28

...tak je o zábavu postaráno! Tahle roztomilá partička v čele s Vladimírem Novákem, se kterým jsme již minulý měsíc absolvovali návštěvu divadelního ateliéru v Rynholci, přijela k nám do školy uspořádat divadelní workshop. Vladimír Novák pro žáky připravil dva kreativní bloky. Nejprve se věnoval dětem z MŠ, se kterými za pomoci učitelek vyrobil papírové loutky. Děti je poté zkoušely oživit a „rozhýbat“. Každý měl možnost si vyzkoušet, jaké to je vystoupit před kamarády a představit vlastnoručně vyrobenou loutku. V druhé části workshopu jsme si mohli vyzkoušet vodit loutky, které byly zhotoveny pro divadelní představení Malý Princ a Hastrmaní princeznička. Děti si práci s loutkami náramně užily. Po mateřské škole přišla na řadu skupina starších žáků. Pro všechny bylo toto kreativní dopoledne velice milým zpestřením. Za všechny děti, žáky a pedagogy posíláme velké poděkování do Rynholce!